Hledáme posily do týmu. Využij svůj talent a přidej se k nám!

Hledáme posily do týmu. Využij svůj talent a přidej se k nám!

Připravit festival velký jako Prague Pride vyžaduje spoustu síly a energie. I když je nás ve stálém týmu hodně, sami bychom to rozhodně nezvládli. Každý rok se k nám na období před festivalem a během něj připojují desítky lidí, kteří s jeho organizací i odbavením pomáhají.

Chceš se i ty zapojit do příprav a organizace festivalu? Vypsali jsem řadu dobrovolnických i placených pozic, které nutně potřebujeme obsadit. Najdeš je na stránce Kariéra na webu spolku Prague Pride anebo mrkni na následující seznam. Jestli se chceš zapojit, ale žádná z pozic tě nezaujala, bude pro tebe ideální klasické dobrovolnictví.


Koordinátor*ka distribuce festivalového magazínu

Dobrovolnická pozice

Aby se festivalový MAG, který letos opět vydáváme, dostal k co nejvíce lidem, potřebujeme tebe. Pomůžeš nám řídit jeho distribuci po Česku.

To mě zajímá »


Fotograf*ka akcí během festivalu

Dobrovolnická pozice

Máš talent na fotky a baví tě to? Využij ho jako oficiální fotograf*ka festivalových akcí.

To mě zajímá »


Asistent*ka ředitele festivalu se zaměřením na spolupráci s LGBT+ friendly místy

Dobrovolnická pozice

Na této pozici by ses zaměřoval*a především na spolupráci s českými, případně i zahraničními LGBT+ friendly podniky a organizacemi, komunikoval*a bys s nimi ohledně festivalového programu i PR a o možnostech obchodní spolupráce.

To mě zajímá »


Asistent*ka ředitele festivalu se zaměřením na oficiální spolupráci

Dobrovolnická pozice

Na této pozici by ses zaměřoval*a především na spolupráci úřady, záštitami, veřejnými institucemi a podobně, komunikoval*a bys s nimi ohledně festivalového programu i PR a nabízel*a jim možnost vyvěšení duhové vlajky během festivalu Prague Pride.

To mě zajímá »


Asistent*ka produkce

Dobrovolnická pozice

Prague Pride není jen průvod. Odbavujeme přes 120 akcí a občas je to fuška. Jsi organizační typ a hledáš zkušenosti v event managementu? Pak je tato pozice (pomoc se zařizováním všeho možného) právě pro tebe.

To mě zajímá »


Hlavní DTP grafik*čka a tiskový*á produkční

Placená pozice

Festival Prague Pride přijme do svého týmu kolegu*yni, který*a bude mít na starosti péči o nový vizuál festivalu. Hledáme člověka, který bude hlavní*m DTP grafičkou*kem a bude pracovat v souladu s manuálem vizuálu festivalu Prague Pride a současně si vezme na triko také tiskovou produkci a komunikaci s tiskárnami a dalšími dodavateli.

To mě zajímá »


Šéf*ka komunikace a PR pro festival

Placená pozice

Tvým hlavním úkolem bude ve spolupráci s festivalovým týmem plánovat a realizovat komunikační strategii festivalu a komunitního centra, připravovat kampaně a navazovat spolupráci s médii. K ruce budeš mít content managera, který se věnuje komunikaci na sociálních sítích, copywritera, grafiky, fotografy a další kolegy*ně nebo dobrovolníky*ce.

To mě zajímá »


Koordinátor*ka a vedoucí projektů pro festival a KC

Placená pozice

Tvým hlavním úkolem bude ve spolupráci s ředitelem festivalu, vedoucí komunitního centra a s programovým šéfem festivalu plánovat a koordinovat naše české i zahraniční projekty a také lidi, kteří na těchto projektech pracují. Jedná se například o projekty podpořené v rámci programu Erasmus+, Norskými fondy, Ministerstvem kultury ČR, Magistrátem hl. m. Prahy, Americkou ambasádou apod.

To mě zajímá »